Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Bielau
Senior Member
Od: 03.2010
Skąd: Warszawa
Offline
#
85416
31.07.2019, 13:21
it
napisał(a):
Na razie połowa tych papierów to L-4...
No nie wiem jak Ci wyszła połowa, skoro obecnie kontuzje ma Kuba i Savicević. A Vukan możliwe, że zagra już w meczu z Górnikiem. Więc 1/2 zawodników z 11 to nie jest połowa.
Bielau
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Bielau
Znajdź inne posty napisane przez Bielau