|
Zrobił się tłok w środku pola. Basha, Vukan, Chuca, Jean Carlos Silva, Chuca, Wojtkowski, Plewka. Na papierze wygląda baaaardzo solidnie, zobaczymy czy Wojo utrzyma skład, czy jednak Sadlok do środka i Grabowski na lewą obronę. Być może Balicki/Buksa do przodu, skoro mamy biedę z napastnikiem i żaden nie może strzelić.
|