WHITE*STAR napisał(a):

Jeśli nie chcesz czytać moich odpowiedzi to mi nic tu nie imputuj.
Nie wiem, czy Balicki jest za słaby, bo go po prostu nie widziałem w grze. Po 3 pierwszych wiosennych meczach Kolara też uznałem, że jest za słaby. Nawet jeśli Balicki nadaje się tylko do tarcia chrzanu to strzeliłby tyle samo goli co Drzazga w ostatnich 5 meczach poprzedniego sezonu i 2 obecnego, czyli 0. Natomiast jeśli ten jest już tak tragiczny, że nie ma sensu go trzymać w kadrze, to Stolarczyk w ogóle nie powinien go zimą sprowadzać. Do Chorzowa, gdzie można było wcześniej go zweryfikować jest ledwie godzina drogi.
|
Możesz mi zdradzić sekretną wiedzę jak zweryfikować na 100% czy piłkarz grający na trzecim poziomie rozgrywkowym od razu wypali w Ekstraklasie
