|
Każdy kto potrafi po 2 kolejkach określić kto jakie miejsca zajmie i kto będzie walczył o utrzymanie w tej lidze nie jest chyba poważny czego przykłady mieliśmy w tej kolejce gdzie Raków pojechał z Jagiellonią, a ŁKS wygrał z faworyzowaną craxą no i my urwaliśmy punkty Lechii gdzie wedle niektórych jechaliśmy tylko nawdychac sie jodu.
Znów lodu na głowy i poczekajmy z opiniami.
|