|
O jakiej 35-osobowej kadrze piszesz? Przecież to w połowie są juniorzy dokooptowani, żeby było z kim trenować albo kogo posadzić na ławce. To nie są zawodnicy realnie obciążający budżet. I tak by byli w klubie tylko w rezerwach albo drużynie juniorów.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|