Pepinho napisał(a):

Przed nami zdecydowanie trudniejsze spotkania, a Lechia myślami była już na czwartkowym spotkaniu pucharowym.
Brak kompletu punktów w najbliższy poniedziałek może sprawić, że w klubie zacznie się robić nerwowo, po meczu z Górnikiem czeka nas trudny wyjazd do Szczecina, gdzie tamtejsza Pogoń leje teraz wszystkich jak chce.
|
Gwarantuje Ci że w klubie nie zrobi się nerwowo po kilku przegranych, wiedzą że znów budujemy zespół od zera. Jestem pewny że Ty będziesz histeryzował gdybyśmy przegrali z Górnikiem, ale czasy Cupiała minęły, od dawna nikt nie podejmuje histerycznych decyzji po kilku słabych meczach.
Naszym realnym celem maksimum jest wejście do ósemki, nie walka o mistrzostwo, ale nawet gdybyśmy chcieli paterę to i tak można wdupić 10+ meczy i do końca bić się o mistrza w tej lidze.
Wypij melisę i spokojnie poczekaj aż nowy zespół nauczy się grać ze sobą. Teraz sprowadzimy jeszcze maks 1-2 zawodników, jeżeli będzie bardzo źle to w okienku zimowym będzie ściepa na ratowanie ligi, jak w Górniku sezon temu. Kultura gry zespołu jest dobra, problemem jest brak zgrania i słaba jakościowo kadra.