WHITE*STAR napisał(a):

No taka jest tu dyskusja:
|
Super mem, długo nam nim myślałeś?
To teraz kolejna zagadka, ile klubów ekstraklasy miało w ostatniej kolejce większą ilość juniorów w 18 od nas?
W naszej STAREJ i KIPIĄCEJ doświadczeniem kadrze, na ławce w ostatnim meczu był Balaniuk, Wasyl, Lis + 5 juniorów. Gdzie ty masz ten tabun staruchów?
I dalej czekam na odpowiedź ile klubów polskiej ekstraklasy ma długi przekraczające ich roczny budżet i nie jest dotowanych z kasy publicznej.
Pewnie i tak się nie doczekam, skoro rozmówca bardziej woli tworzyć memy niż odpowiedzieć na proste pytanie.