|
Nie sądzę, żeby zrobiło się nerwowo. A z tą Pogonią to "leje wszystkich jak chce" jedynie patrząc na suchy wynik. Grają fajnie, ale jeśli ktoś oglądał mecze z Legią i Arką to oba wybronił im bramkarz. Wczoraj z Arką spokojnie mogli przegrać, z Legią podobnie - mają po prostu więcej farta póki co. To jest podsumowanie Ekstraklasy, gdzie mające komplet punktów Śląsk i Pogoń równie dobrze mogły mieć tych punktów 0 czy 1. Szczególnie Śląsk, który wygrał dzięki totalnemu frajerstwu Piasta, który zamiast wykorzystać jedną z 5 sytuacji na 2-0 to podarował im później 2 gole.
Także spokojnie z tym czarnowidztwem z kim to nam przyjdzie grać, Jaga wygrywa 3-0 w pierwszej kolejce, a w drugiej dostaje od Rakowa, który za to był beznadziejny na inaugurację. Tutaj serio przeciwnik średnio ma znaczenie.
|