Pepinho napisał(a):

Przed nami zdecydowanie trudniejsze spotkania, a Lechia myślami była już na czwartkowym spotkaniu pucharowym.
Brak kompletu punktów w najbliższy poniedziałek może sprawić, że w klubie zacznie się robić nerwowo, po meczu z Górnikiem czeka nas trudny wyjazd do Szczecina, gdzie tamtejsza Pogoń leje teraz wszystkich jak chce.
|
Wczoraj Pogoń na wielkim farcie wygrała z AGKś więc z tym laniem ostrożnie proszę.