Wyświetl pojedynczy post
Marcinnno
Senior Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85391
Stary 30.07.2019, 07:02
Problem jest taki, że u nas nie ma zdolnej młodzieży. Takie jest moje zdanie. Jedyny o którym głośno to Buksa, ale reszta to w porównaniu do młodzieży np: Jagiellonii, Lecha, Legii, czy Pogoni to przepaść. Tu jest problem.
Odpowiedz cytując