szprotson napisał(a): 
|
Wiec sory, pokaz mi prawdziwy scouting ktory byl w tym klubie, podpowiem CI tylko ze osoba ktora to robiła juz nie pracuje w Wiśle i nie był to Kuźbik.
|
Bo lamusowi ryja obił 
Jestem diabeł co się zowie i z wiedźmami żyje w zmowie
|