Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59
Stary 29.07.2019, 10:01
Witam po dłuższej przerwie spowodowanej brakiem czasu (przez ostatnie dwa lata codziennie śledziłem forum) oraz tym, że mam tyle stresu i nerwów, że musiałem się odciąć "tymczasowo" od Wisełki.


Nie chciałem oglądac za bardzo meczu słysząc o tych kontuzjach, ale coś tam jednym okiem zerkałem.


Mile zaskoczenie z punktu przywiezionego z Gdańska, spodziewałem się oklepu, jedyną szanse upatrywałem w zmęczeniu pucharowym.


I tak też było, ewidentnie widać było, że Lechia ma w nogach ostatni mecz i dlatego szkoda, że nie wygraliśmy. Akcje z naszej strony chaotyczne i ślamazarne, brak jakości, strzały typowo Sadlokowe prócz tego Wojtkowskiego itd.


Niestety ból i strata po : Kolarze, Pietrzaku, Bartkowskim, Korcie, Imazie, Arsenicu, Ondrasku i kilku innych pozostaje :/ Nie mogę o tym zapomnieć.



Lis nie broni dlatego, że jego transfer jest pewny i ogrywamy Buchalika czy jak

Odpowiedz cytując