|
Przed meczem każdy był tutaj sceptycznie nastawiony i zastanawiał się ile piłek z bramki będzie wyciągał Buchalik....
Mecz pod względem taktycznym na duży plus, posiadanie piłki i kontrola meczu była po naszej stronie szkoda że nie było wykończenia.
Zachwyty nad Wojtkowskim? Robił to zawsze przetrzymywanie piłki i kołeczka, podanie gównie niecelne, próby nieszablonowego rozegrania piłki ale z kim taka gra? Dla mnie był wczoraj hamulcowym, zamiast spokojnie rozegrać piłę gdzie w kilku sytuacjach miał dość dobrze ustawionego kolegę koło siebie to on rzuca długie piłki albo puszcza na dobieg piłkę do której nawet Bolt by nie dobiegł. Jedyne co mu wyszło to strzał w poprzeczkę. Może przy większej okazji do gry się ogarnie....
Niepsuj obok Silvy najlepsi na boisku. Drzazga zagubiony, jeden strzał bodajże, lepiej było dać szanse Bałaniukowi czy Buksie może by lepiej ja wykorzystali.
|