|
Sorry ja wiem że Boguś to pierwszy jest do boksowania ale dzisiaj walczył mocno i to przez 90 minut. Wojtkowski lepiej bo więcej podań w przód ale bez wielkich peanów. Klemenz - sorry ale gdy dochodzi do piłki to mam drżenie serca, dobry mecz ale z ta profesura to przesada. Sadlok słabszy ale i tak lepiej niż ze Śląskiem Drzazga dramat - środkowy napastnik to nie jego pozycja. Mak w tez słabiutki. Natomiast świetny Basha ale tez nie ustrzegł się strat..
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|