Wyświetl pojedynczy post
Kamil
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 28.07.2019, 21:55
ciacho napisał(a):Wyświetl post
Kto dzisiaj grał na szpicy? Drzazga? Napastnik potrzebny od zaraz. Cieszy dzisiejsza postawa obrony.. w końcu, choć to w sumie rezerwy Lechii. Jak wszyscy będą zdrowi to linia pomocy Kuba, Silva, Basha, Savicevic, Mak bedzie prezentowała się imponująco. Licze, że przy takim składzie drugiej linii Buksa odpali jak Kolar (ależ go brakuje).
przed meczem przyjmowaliscie 3-0 a teraz " choc to w sumie rezerwy lechii"
TYLKO WISŁA
Odpowiedz cytując