Temat
:
[II kolejka] Lechia Gdańsk - Wisła Kraków, 28-07-2019, 17:30
Wyświetl pojedynczy post
Kamil
Socios Wisła Kraków
Od: 12.2006
Offline
#
53
28.07.2019, 21:55
ciacho
napisał(a):
Kto dzisiaj grał na szpicy? Drzazga? Napastnik potrzebny od zaraz. Cieszy dzisiejsza postawa obrony.. w końcu, choć to w sumie rezerwy Lechii. Jak wszyscy będą zdrowi to linia pomocy Kuba, Silva, Basha, Savicevic, Mak bedzie prezentowała się imponująco. Licze, że przy takim składzie drugiej linii Buksa odpali jak Kolar (ależ go brakuje).
przed meczem przyjmowaliscie 3-0 a teraz " choc to w sumie rezerwy lechii"
TYLKO WISŁA
Kamil
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kamil
Znajdź inne posty napisane przez Kamil