|
Kto dzisiaj grał na szpicy? Drzazga? Napastnik potrzebny od zaraz. Cieszy dzisiejsza postawa obrony.. w końcu, choć to w sumie rezerwy Lechii. Jak wszyscy będą zdrowi to linia pomocy Kuba, Silva, Basha, Savicevic, Mak bedzie prezentowała się imponująco. Licze, że przy takim składzie drugiej linii Buksa odpali jak Kolar (ależ go brakuje).
|