Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 28.07.2019, 19:47
Mecz jak mecz ,1 punkt zawsze jest.Niestety wyprzedaż zawodników zwlaszcza z ataku doprowadziła do tego ze dzis nie mamy nikogo,bo ciezko nazwac Drzazge pełnoprawnym zawodnikiem.To jakis pozer a nie piłkarz.

Szkoda ze tak to wyglada,dlaczego nie znaleziono nikogo,Papadpulos przybłęda kreci sie po kazdym klubie ,wiec moze bylo i choc takiego pozyskac.A ze nie ma nikogo to i bramek nie bedzie,az ciezko to pisac o zespole ktory tyle ich strzelał w tamtym sezonie i ma w DNA gre do przodu.
Na plus Basha i obrona,ale przód martwi i to bardzo.No i Kamil Wojtkowski,dlugo mu to zajeło ale ogrania sie chłopak ,moze cos z niego jednak bedzie.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 28.07.2019 o godz. 19:54.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując