Wyświetl pojedynczy post
Arek95
Senior Member
 
 
Od: 07.2017
Skąd: Gród Kraka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 28.07.2019, 19:36
NA PLUS:
Niepsuj ogromny plus, świetny mecz. Dużo ofensywnych wejść, zdecydowanie w obronie, przy dobiegu do wolnej piłki za każdym razem szybszy od zawodników z Gdańska MVP meczu!
Klemenz dzisiaj profesura. Bez głupich strat i zabawy, jeżeli nie czuł się pewnie to wali po autach lub wzdłuż linii byle tylko przerwać akcję albo nie robić smrodu pod bramką.
Wojtkowski (daj Boże!) prezentuje się nad wyraz dobrze. Mega ruchliwy, sporo walki ogrom wygranych pojedynków i dużo celnych podań i dryblingów.
Silva niezła technika, kilka fajnych zagrań. Poprawi kondycję i może być z chłopaka całkiem całkiem grajek.
Basha zbawienie środka. Tylko pojawił się na boisku i drużyna gra jakoś pewniej, wszystko zdawało się "kleić" na środku. Poza głupim błędem i zagraniu do Peszki bez większych błędów.

NA MINUS:
Boguski po całkiem dobrym meczu na R22 oczywiście dzisiaj koncertowo trzeba to było s.......ić. Dużo strat, niecelnych podań, mało walki...
Drzazga poza dwoma wejściami w pole karne tyle go było na boisku.
Sadlok za głupie zachowanie przy linii z Egy'im, durna kartka, beznadziejna współpraca z Makiem. Mało dokładnych wrzutek, a strzały z roku na rok coraz słabsze i mniej celne.
Stolarczyk za wzorowanie się na Francy S. i zmiany dopiero po 70 minucie gdzie zawodnicy już nie mają siły co po niektórzy. Z pewnością Bałaniuk i Buksa z Morysem gdyby dostali nie 10 czy 5 minut, a co najmniej 20 pokazali by więcej walki i zaangażowania od Panów z numerami 9 i 11.
Sędzia za brak wykonanych przed meczem badań u okulisty. Trzeba być na prawdę zdrowo .......niętym (albo ustawić wynik pod 0:0), żeby przy 24 faulach gospodarzy dać kartkę jedynie Wolskiemu. Gdzie były żółtka dla Kubickiego, Nalepy i Gajosa za CIĄGŁE faule na Wiślakach?
Ostatnio edytowane przez Arek95 : 28.07.2019 o godz. 19:39.
Odpowiedz cytując