Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 28.07.2019, 19:21
Bardzo mi się podobał Niepsuj.


Skała w obronie i bardzo aktywny w ofensywie. Będzie z niego pożytek, jeśli dalej będzie tak grał to Burliga będzie go oglądał z pozycji siedzącej.


A tak poza tym mecz do zapomnienia, remis 0:0 ze wskazaniem na nas.
Odpowiedz cytując