Temat
:
[II kolejka] Lechia Gdańsk - Wisła Kraków, 28-07-2019, 17:30
Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
Od: 03.2007
Offline
#
49
28.07.2019, 19:21
Bardzo mi się podobał Niepsuj.
Skała w obronie i bardzo aktywny w ofensywie. Będzie z niego pożytek, jeśli dalej będzie tak grał to Burliga będzie go oglądał z pozycji siedzącej.
A tak poza tym mecz do zapomnienia, remis 0:0 ze wskazaniem na nas.
s1mone
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do s1mone
Znajdź inne posty napisane przez s1mone