Wyświetl pojedynczy post
matinen
Junior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 28.07.2019, 18:45
Tak na szybko po meczu. Mamy 1 pkt. Była szansa na zwycięstwo z rezerwową jedenastką gdańszczan ale niestety na chwilę obecną nie mamy napastnika. Jeżeli chodzi o plusy. Dobra gra w defensywie. Szczególnie podoba mi się Dawid Niepsuj. Praktycznie bezbłędnie z tyłu i dodatkowo rajdy w ofensywie. Niestety brakuje finalizacji. Akcja do 16stki wygląda ok, a potem już brak pomysłu lub brak zawodników w polu karnym.

Bardzo szkoda, że nie udało się pozyskać jakiegokolwiek napastnika w miejsce Marko, który strzeli kilka bramek. Wtedy w takim meczu jak dzisiaj byłyby 3 punkty. Królestwo za NAPASTNIKA. Nawet taki Papadopulos już strzela dla Korony. Czyli można kogoś przyzwoitego wyrwać za niedużą pensje. Dla chcącego nic trudnego. Szkoda dwóch punktów bo byliśmy lepsi w meczu z drugą jedenastką Lechii.
Odpowiedz cytując