|
Nie rozumiem sensu tej taktyki, cały czas zgrywamy na skrzydła gdy w polu karnym tak naprawdę nie ma nikogo kto mógłby te akcje zakończyć, zamiast szukać jakichś bezpośrednich, przecinających piłek gramy ten sam piach 90 minut.. cieszy mnie jedynie efektywna współpraca Niepsuja z Silvą i w miarę pewna obrona (nie licząc dziś o dziwo Sadloka)
|