Wyświetl pojedynczy post
JacekFan
Senior Member
 
 
Od: 09.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43
Stary 28.07.2019, 16:13
Jak my dzisiaj przy tym składzie lechi punktów nie urwiemy to czarno to widzę. Bez jaj brak trzech zawodników nic nie zmienia. Ktoś sobie nieźle pojechał bo z całym szacunkiem dla Kuby i Bashy nie są to zawodnicy którzy zrobią aż tak dużą różnice. Wasyl na ławce - drogo nas ta ławka kosztuje... a był tak potrzebny.
Odpowiedz cytując