|
Jak my dzisiaj przy tym składzie lechi punktów nie urwiemy to czarno to widzę. Bez jaj brak trzech zawodników nic nie zmienia. Ktoś sobie nieźle pojechał bo z całym szacunkiem dla Kuby i Bashy nie są to zawodnicy którzy zrobią aż tak dużą różnice. Wasyl na ławce - drogo nas ta ławka kosztuje... a był tak potrzebny.
|