Pepinho napisał(a):

|
Drużyna z charakterem to jedno ale czy z jakimiś atutami to drugie. Bez zawodników kontuzjowanych aktualny stan naszej kadry to poziom I ligi.
|
To jest polska liga i tutaj wiele można ugrać taktyką i cechami wolicjonalnymi. W dwóch pierwszych kolejkach ŁKS powinien nie ugrać anie jednego punktu, a ma ich 4 przez brak skuteczności z naszym dzisiejszym rywalem. W związku z tym zgadzam się z Cygan82 i tutaj trzeba wyjść jak po swoje, a nie chować od razu głowę w piasek. Z podejściem, że od razu mamy przegrany mecz to jak to trener Smuda powiedział "walczmy o spadek".