fqqs napisał(a):

|
Ludzie, klub na krawędzi a wy byście chcieli kolejne etaty mnożyć..
|
Etat skauta jest tańszy niż etat piłkarza. A zatrudnianie piłkarzy bez wiedzy o nich jest loterią.
Ogółem co do Budżetu - Obiedziński wprost powiedział, że budżet Wisły to 30 mln zł. Nawet jeśli aż 5 mln z tego miało iść na spłatę długów, zostaje 25 mln. To budżet z zeszłego sezonu... Piasta Gliwice!