|
Sztab ma już rzekomo upatrzonych 3 zawodników z którymi się kontaktował (jednego Portugalczyka i jednego Hiszpana na 100%) którzy mają wejść do drużyny już na pełnych obrotach bez urazów, w ciągłym treningu i do gry na poziomie. Dwóch z miejsca na pierwszy skład jest przymierzanych, a jeden do gry w razie kontuzji kogoś.
Problem polega w tym, że goście wstępnie akceptowali warunki klubu tylko czekają na rozwój wydarzeń i lepsze oferty... (źródło od Sobola i kilku gości z VIPów/SYKBoxów).
Ostatnio edytowane przez Arek95 : 28.07.2019 o godz. 11:06.
|