Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85376
Stary 28.07.2019, 09:32
Jest bida. Inaczej nie informowalibyśmy o każdym transferze juniora, które w klubach z wyższych klas rozgrywkowych przeprowadza się hurtowo i nikt normalnie o nich nawet nie wspomina. Ponownie więc apeluję o cierpliwość. Dla nas okno transferowe pewnie otworzy się pod koniec sierpnia.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując