|
Jest bida. Inaczej nie informowalibyśmy o każdym transferze juniora, które w klubach z wyższych klas rozgrywkowych przeprowadza się hurtowo i nikt normalnie o nich nawet nie wspomina. Ponownie więc apeluję o cierpliwość. Dla nas okno transferowe pewnie otworzy się pod koniec sierpnia.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|