Temat
:
[II kolejka] Lechia Gdańsk - Wisła Kraków, 28-07-2019, 17:30
Wyświetl pojedynczy post
Cygan82
Member
Od: 08.2018
Offline
#
40
28.07.2019, 08:22
Można dużo pisać o składzie,taktyce, ustawieniu o tym czy lechia wyjdzie 1,2 czy 10 składem,czy nas lekceważy,ale to wszystko nie ma znaczenia, to my musimy wyjść na boisko jako ta drużyna z charakterem .
Cygan82
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Cygan82
Znajdź inne posty napisane przez Cygan82