Temat
:
[II kolejka] Lechia Gdańsk - Wisła Kraków, 28-07-2019, 17:30
Wyświetl pojedynczy post
UcheJ
Senior Member
Od: 02.2009
Offline
#
36
27.07.2019, 19:01
Powiedzcie mi proszę czemu wystawiacie Janickiego w składzie jak nasz najlepszy stoper Klemens ma siedzieć ma ławce
Gościu uratował nam 2 bramki w poprzednim meczu a Janicki stworzył dwie okazję przeciwnikom i pierwszy skład masakra
UcheJ
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do UcheJ
Znajdź inne posty napisane przez UcheJ