|
W kwestii doświadczonych ligowców przypomnijmy sobie jak świetnie zaprezentowały się w zeszłym sezonie np. Śląsk i Miedź. A taki DAC ze średnią wieku 23 lata i najstarszym zawodnikiem na boisku 26 letnim wykluczył z pucharów wiadomo kogo. Osobiscie uważam że młodzi powinni grac od pierwszej minuty a ewentualnie na podmęczonego rywala może wchodzic np Brozio tak jak wszedł np w meczu jego pożegnalnym.
|