El'kabat napisał(a):

To niech zdobywa wchodząc z ławki. Potrzebujemy punktów w każdym możliwym meczu, bo możemy się obudzić z ręką w nocniku pod koniec sezonu.
Buksa może i ma umiejętności wyższe jak na swój wiek, ale fizycznie jeszcze mu wiele brakuje do grania w ekstraklasie.
|
Czyli sugerujesz że Brożek daje nam jakieś gwarancję by te punkty zdobyć w przeciwieństwie do Olka.
Chłopak nie dostał jeszcze poważnej szansy, więc bez sensu jest pisanie że potrzebujemy punktów a on nam ich nie zagwarantuje.
Pamiętam jak swego czasu ktoś się tu kłócił ze mną bo uważał że Boguski jest zdecydowanie lepszy od niegrającego (swego czasu) Martina Kostala a ja mówiłem że takie wnioski są zbyt pochopne i niewiemy jak to wygląda rzeczywiście.
Po jakimś czasie Kostal zaczął grać regularnie i stał się jednym z najlepszych zawodników w zespole, gdyby nie zawirowania w klubie to dostalibyśmy za niego conajmniej milion euro.
Ale nie.... Stawiajmy na 35 latków bo gwarantują "lepszą jakość".