Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 27.07.2019, 15:09
To niech zdobywa wchodząc z ławki. Potrzebujemy punktów w każdym możliwym meczu, bo możemy się obudzić z ręką w nocniku pod koniec sezonu.

Buksa może i ma umiejętności wyższe jak na swój wiek, ale fizycznie jeszcze mu wiele brakuje do grania w ekstraklasie.
Odpowiedz cytując