|
To niech zdobywa wchodząc z ławki. Potrzebujemy punktów w każdym możliwym meczu, bo możemy się obudzić z ręką w nocniku pod koniec sezonu.
Buksa może i ma umiejętności wyższe jak na swój wiek, ale fizycznie jeszcze mu wiele brakuje do grania w ekstraklasie.
|