Mam nadzieję że w sztabie wiedzą że Buksa zdobywa zainteresowanie zachodnich klubów a klub potrzebuje pieniędzy i musi promować młodych graczy.
Gramy trudny mecz w którym obecność w pierwszym składzie Buksy zamiast Brożka nie wpłynie znacząco na wynik spotkania więc czemu by nie?
