matinen napisał(a):

Szczerze to mam nadzieję, że Maciek Stolarczyk przestanie wymyślać z tym 4-3-3 i zagramy po staremu 4-4-1-1. Jako, że z Lechią raczej ciężko będzie o jakieś punkty (chyba, że nas zlekceważą) to chciałbym zobaczyć Buksę w pierwszej 11tce.
Mój skład na niedzielę:
Buchalik
Niepsuj-Wasilewski-Janicki-Sadlok
Silva-Plewka-Boguski-Mak
Drzazga
Buksa
Jakoś w innych drużynach potrafią postawić na młokosa w ofensywie (Bida, Jóźwiak) , a u nas cały czas strach przed odważnym postawieniem np. na Buksę. .
|
Buksik - 2003
Kamil Jóźwiak - 1998
Powiedz mi ile ten Bida zaliczyl minut w poprzednim sezonie, bo mam wrazenie ze gra tylko i wylacznie dlatego, ze jest mlodziezowcem.