Karherop napisał(a):

Sprawdz lepiej pogodę na weekend zamiast gadać bzdury o patelni.
Inna sprawa że punkt w Gdańsku będzie z gatunku scenariuszy s-f.
|
https://www.yr.no/sted/Polen/Pommern...idsvarsel.html
no tak, 24 stopnie wiec w sumie to idealna pogoda przy takim wietrze do grania w pilke

szczegolnie w gdanskim inkubatorze, no ale to detal. jest juz kadra na mecz
