Karherop napisał(a):

Gdzieś Głowacki i Kondak mają swoje biurka, co nie?
Z 3 tygodnie temu gazety pisały o "funduszu transferowym " co szybko potwierdził zresztą Jarosław Królewski. Gdyby nie to, nawet nie marzylbym o jakichkolwiek transferach do klubu.
Zresztą możesz sobie kpic, ale transfery do klubu będą. Dywagować można tylko kto, w jakim wieku, skąd, na jakie pozycje. Obstawiam obcokrajowców i tego się będę trzymał.
|
Nie kpię, po prostu wiem ile oferowalismy pilkarzom jak probowalismy negocjowac.
O funduszu transferowym to kto mial wiedziec ten wiedzial od od momentu gdy czworka to klepnęła.
Transfery do klubu będą, owszem, kazdy to wie. tylko ze dla 90% pilkarzy jestesmy trzecim wyborem, to po 1, po 2 pisanie o socutingu jest ....a tak zenujące ze szkoda gadac. Jaki ....a scouting? czy scouting to jest branie typa poleconego przez znajomego menadzera?! Wiec sory, pokaz mi prawdziwy scouting ktory byl w tym klubie, podpowiem CI tylko ze osoba ktora to robiła juz nie pracuje w Wiśle i nie był to Kuźbik.