|
Będzie baaaardzo ciężko, ale nie mamy nic, zupełnie nic do stracenia (nawet 3:0 w takiej sytuaji to żadna siara dla nas) dlatego możemy sobie pozwolić paradoksalnie na względny luz bo w meczu ze Slaskiem szczególnie przy wyprowadzeniu pilki z pola karnego to mielismy taka panike, że do drugie zagranie koczłyo sie przejeciem Slaska,
a Lechia to nie sa juz takie ogórki
|