|
Czy jest gdzieś jakieś oficjalne info na temat kontuzji Bashy, Savicevica i Kuby?
Kuba ostatni mecz zagrał 13 kwietnia, minęło 3 i pół miesiąca i nadal nie gra.
3 kluczowych zawodników, a nie wiemy nic.
Po meczu w Gdańsku nie oczekuję zbyt wiele. Jak nas napoczną szybko to będzie nieprzyjemnie.
the future's uncertain
and the end is always near
|