Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85371
Stary 26.07.2019, 12:47
szprotson napisał(a):Wyświetl post
lepszy piłkarz do bólu przeciętny niż piłkarz chujowy, ale co ja tam wiem.
"Trzeba ogarnąć kogoś z za granicy" HIT. My nie ogarniamy z granicy i z za granicy dlatego ze nie mam krwa hajsu.
"gabinetach scoutingu" yy, gdzie ?
Gdzieś Głowacki i Kondak mają swoje biurka, co nie?

Z 3 tygodnie temu gazety pisały o "funduszu transferowym " co szybko potwierdził zresztą Jarosław Królewski. Gdyby nie to, nawet nie marzylbym o jakichkolwiek transferach do klubu.

Zresztą możesz sobie kpic, ale transfery do klubu będą. Dywagować można tylko kto, w jakim wieku, skąd, na jakie pozycje. Obstawiam obcokrajowców i tego się będę trzymał.
Odpowiedz cytując