Gdzieś Głowacki i Kondak mają swoje biurka, co nie?
Z 3 tygodnie temu gazety pisały o "funduszu transferowym " co szybko potwierdził zresztą Jarosław Królewski. Gdyby nie to, nawet nie marzylbym o jakichkolwiek transferach do klubu.
Zresztą możesz sobie kpic, ale transfery do klubu będą. Dywagować można tylko kto, w jakim wieku, skąd, na jakie pozycje. Obstawiam obcokrajowców i tego się będę trzymał.