it napisał(a):

Na rezerwie w pierwszym meczu byli np. Paixao, Wolski, Lipski, Maloca, Peszko...
Stokowiec musiałby wystawić rezerwy rezerw, żebyśmy obecnie mieli równorzędny skład.
|
z większościa druzynek mamy podobnie, ale zaraz znajdą sie tacy co powiedzą ze mamy sklad na top5.
Kazdy punkt przywieziony z Gdańska będzie na wagę złota. Licze jakiś totalny fart z dupy, 17;30 niedziele tam bedzie taka patelnia ...(kto był na murawie w bursztynie to wie o czym pisze) ze wszytsko moze sie zdarzyć w tym 0-0 bez oddania strzału
