Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 26.07.2019, 08:24
it napisał(a):Wyświetl post
Na rezerwie w pierwszym meczu byli np. Paixao, Wolski, Lipski, Maloca, Peszko...
Stokowiec musiałby wystawić rezerwy rezerw, żebyśmy obecnie mieli równorzędny skład.
z większościa druzynek mamy podobnie, ale zaraz znajdą sie tacy co powiedzą ze mamy sklad na top5.

Kazdy punkt przywieziony z Gdańska będzie na wagę złota. Licze jakiś totalny fart z dupy, 17;30 niedziele tam bedzie taka patelnia ...(kto był na murawie w bursztynie to wie o czym pisze) ze wszytsko moze sie zdarzyć w tym 0-0 bez oddania strzału
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując