Wyświetl pojedynczy post
it
Senior Member
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 26.07.2019, 07:14
szym_ek napisał(a):Wyświetl post
Sam jestem ciekawy jak Stokowiec podejdzie do tego meczu. Wygrali tylko 2:1 pomimo świetnej gry a 4 dni po meczu ligowym rewanż i to w Danii.
Jak wystawi rezerwy to jest szansa - jak wymieni kilku zawodników to nie spodziewam się zwycięstwa.
Na rezerwie w pierwszym meczu byli np. Paixao, Wolski, Lipski, Maloca, Peszko...
Stokowiec musiałby wystawić rezerwy rezerw, żebyśmy obecnie mieli równorzędny skład.
Odpowiedz cytując