Temat
:
[II kolejka] Lechia Gdańsk - Wisła Kraków, 28-07-2019, 17:30
Wyświetl pojedynczy post
szym_ek
Socios Wisła Kraków
Od: 05.2007
Skąd: Bronowice
Offline
#
14
26.07.2019, 06:35
Sam jestem ciekawy jak Stokowiec podejdzie do tego meczu. Wygrali tylko 2:1 pomimo świetnej gry a 4 dni po meczu ligowym rewanż i to w Danii.
Jak wystawi rezerwy to jest szansa - jak wymieni kilku zawodników to nie spodziewam się zwycięstwa.
szym_ek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do szym_ek
Znajdź inne posty napisane przez szym_ek