|
Lechia właśnie wygrała z Broendby, nie ma co liczyć na cuda. Fajnie, że podpieracie się logika ekstraklasy, ale logika ekstraklasy jest też taka, że beznadziejne drużyny zbierają bęcki a my aktualnie jesteśmy lata świetlne za Lechia. Gładkie 3:0 dla gospodarzy.
|