Wyświetl pojedynczy post
maciekkk
Senior Member
 
Od: 06.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 25.07.2019, 19:06
Prawda taka, że z Lechii, dzisiejsi rezerwowi: Sobiech, Peszko, Wolski, Gajos, Makowski, Maloca - wszyscy graliby u nas w pierwszym składzie. Więc nawet jak Lechia wyjdzie drugim składem to i tak będzie nam mega ciężko. Serce wierzy w punkty, rozum podpowiada porażkę...
Odpowiedz cytując