|
Prawda taka, że z Lechii, dzisiejsi rezerwowi: Sobiech, Peszko, Wolski, Gajos, Makowski, Maloca - wszyscy graliby u nas w pierwszym składzie. Więc nawet jak Lechia wyjdzie drugim składem to i tak będzie nam mega ciężko. Serce wierzy w punkty, rozum podpowiada porażkę...
|