WHITE*STAR napisał(a):

|
Bo wtedy niejako ten fundusz stać się może właścicielem zawodnika i np. wymuszać na klubie jego odejście. Wtedy kasa z piłki zamiast zostawać w piłce i klubach, trafia do zewnętrznych inwestorów. Godzi to też w zasady finansowego fair play, gdzie wydatki na transfery muszą być powiązane z przychodami klubów.
|
po 1 co to jest finansowe fair play

po 2 - a czy dzisiaj menadzer nie wymusza tego na pilkarzu? czy to sie właśnie nie dzieje od paru lat?Otóż dzieje. Przypomnę tylko akcje z Meliksonem i jego obywatelstwem, przeciez on sam tego nie wymyślił
