Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Pablito
Member
Od: 11.2018
Offline
#
85360
24.07.2019, 09:10
Jest funduszy inwestycyjny na Legii -
http://kancelariasportu.pl/koniec-th...rty-ownership/
i pewnie nasz ma działać na podobnych zasadach...
Pablito
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Pablito
Znajdź inne posty napisane przez Pablito