szprotson napisał(a):

ale jakich informacji? czemu nic nie podrzucisz, zeby reszta mogla spojrzeć przez ten sam pryzmat.
Vukan dzis bedzie probował trenować i dopiero jakas decyzja, wiec nie nastawialbym sie na szybki powrót.
nie wiem co z basza, nie wiem tez czemu nie grał, wiec bede wdzieczny jak podrzucisz jakis link.
Kuba - tez jestem ciekaw co mu dolega, chociaz cos tam slyszalem, ale licze ze cos podrzucić.
|
Co do Bashy to albo Trela albo Miga wrzucali na TT, że narzeka na uraz po sparingu z Puszczą i na wyjazd do Gdańska nie ma co liczyć