|
Jeżeli Wisła nie będzie prezentowała odpowiedniego poziomu sportowego to szanse na wyjście z kryzysu finansowego vide spłata zadłużenia nie będzie wcale możliwa w aktualnym planie restrukturyzacji. Jedyną szansą dla klubu jest poważny inwestor albowiem środkami, którymi dysponuje klub co sezon nie ma możliwości spłaty zadłużenia w krótkim czasie bez uszczerbku dla poziomu sportowego. Co do strategi mam wątpliwości co nasze władze by zrobiły gdyby Wisła faktycznie spadła z ekstraklasy a ten scenariusz jest bardziej prawdopodobny niż to że zdobędziemy MP.
Co do transferów one są potrzebne na przedwczoraj ale po tym kogo dotychczas pozyskaliśmy na zawodników o odpowiednim poziomie bym nie liczył.
|