|
Skład patrząc na całość jest ok. Jeśli jednak popatrzymy na zawodników zdrowych to jest już dużo gorzej. Brakuje nam 4 ważnych piłkarzy (Burliga, Vukan, Vullnet i oczywiście Kuba). Biorąc pod uwagę, bardzo prawdopodobne pozyskanie Serafina Szoty, czyli zawodnika defensywnego, aż prosi się aby zatrudnić jeszcze kogoś do ofensywy. W zasadzie idealnie byłoby pozyskać 2 zawodników, czyli środkowego pomocnika i napastnika.
Wiadomo jednak, że mamy ograniczone środki a najważniejsze to spłacanie zadłużenia. Boję się jednak, że dwa, trzy słabe spotkania, porażki i cała ta otoczka wokół klubu ,,siądzie".
To o czym mówił Obidziński, należy nieustannie napędzać klub, poprzez podnoszenie poziomu zespołu, osiąganie lepszych wyników finansowych, rozwój biznesu. Nie oszukujmy się, ponad 17 tysięcy sprzedanych biletów na inaugurację to świetny wynik, niespełna 8 tysięcy droższych karnetów to też sukces.
Gdybyście mieli wybierać? Jeden jakościowy transfer? Napastnik, czy ofensywny pomocnik?
|