Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85327
Stary 22.07.2019, 15:00
WHITE*STAR napisał(a):Wyświetl post
Minęło 7 miesięcy pracy obecnych władz. Organizacyjnie zrobiono mnóstwo. Jednak sportowo nie ma nawet osoby, która miałaby zacząć tworzyć jakąś wizję polityki sportowo-transferowej. I choć będą mnie tu dalej wyśmiewać to będę powtarzać, aż niektórzy się nie obudzą, że naszym najpilniejszym transferem jest dyrektor sportowy.

Być może zaraz do Wisły trafi Serafin Szota - w sumie byłby fajny transfer. Młody, reprezentant Polski, podobno okazja. Rzecz w tym, że na środek obrony jest już mający problemy z trafianiem w piłkę 27-letni Janicki, a przy nim Klemenz. Na ławce za 25 koła miesięcznie od Socios siedzi Wasilewski, a podobno nasz najzdolniejszy junior Hoyo-Kowalski nie łapie się nawet na powiększoną w tym sezonie ławkę rezerwowych. W obwodzie na tę pozycję są jeszcze Sadlok, Burliga i Szot. Taka to nasza przemyślana polityka transferowa i "stawiający na młodzież" Stolarczyk.
Nie był na ławce z powodu kontuzji.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując