Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85325
Stary 22.07.2019, 14:52
Nie no, kolega ewidentnie żartował. Nie wiem czy miał na myśli całą kadrę (absurdalne całkiem) czy pierwszą jedenastkę (tylko niepoważne), ale brzmi to co trochę śmiesznie. Nie mówiąc już o tym, że jeżeli mówimy o pierwszej jedenastce to chyba Lechia ma najmocniejszą w lidze, a tutaj jest stawiana niżej od Jagiellonii.

Nazwiska może i mamy mocne, ale tak jak tutaj bridgeburner zauważył, jest rok 2019, a nie 2014.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując