|
Nie no, kolega ewidentnie żartował. Nie wiem czy miał na myśli całą kadrę (absurdalne całkiem) czy pierwszą jedenastkę (tylko niepoważne), ale brzmi to co trochę śmiesznie. Nie mówiąc już o tym, że jeżeli mówimy o pierwszej jedenastce to chyba Lechia ma najmocniejszą w lidze, a tutaj jest stawiana niżej od Jagiellonii.
Nazwiska może i mamy mocne, ale tak jak tutaj bridgeburner zauważył, jest rok 2019, a nie 2014.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
|